Prati nas i na Facebooku!

Anketa

Kada bih mogao/la da biram sistem studiranja na Odsjeku, onda bi to bio

Ko je sa nama trenutno

Gostiju online: 1

Statistika site-a

Korisnika: 11
Sadržaja: 764
Linkova: 6
Posjeta: 3494663

OBAVIJESTSTUDENTIMA UPISANIM U DRUGU GODINU DRUGOG CIKLUSA STUDIJA

PRIJAVA MODULA U X SEMESTRU

Forum studenata pedagogije
Dobrodošli, Gost
Prijava - Registracija.
Zaboravljena Šifra?
_GEN_GOTOBOTTOM Odgovor

TEMA: Odgovor:Imam pitanje

buduca studentica (Gost)
Fresh Boarder
graphgraph
Odgovor:Imam pitanje 03.06.09 07:04 Karma: 0  
cao svima..i aj bih vam pohvalila sajt..super je..edina je vec pitala ono sto sam i ja htjela..osim sto mene jos zanima iz cega polazemo prijemni ispit,iz cega se sastoji prijemni ispit...unapred se zahvaljujem
  Pisanje je dopušteno samo registriranim korisnicima.
samraa (Gost)
Fresh Boarder
graphgraph
Odgovor:Imam pitanje 12.06.09 14:19 Karma: 0  
cao ja takodje planiram upisati pedagogiju i imam dilema oko prijemnog ispita jer u vodicu za buduce studente sarajevskog univerziteta pise da na prijemnom polazemo test opceg znanja i test kompentencija za pedagogiju, medjutim jedna bivsa studentica mi je rekla da se polaze i gramatika bosanskog jezika
buduca studentica (Gost)
Fresh Boarder
graphgraph
Odgovor:Imam pitanje 12.06.09 23:50 Karma: 0  
joj pa i ja imam neki vodic ali u njemu nista en pise..kad sam zvala studentsku oni su rekli da jos ne znaju iz cega se polaze priejmni ispit i da ce sve izici u konkursu..a akonkurs bi trebao biti 15...
_GEN_GOTOTOP Odgovor
Created by L E P S I D, Powered by primajte najnovije postove direktno na desktop.

Slanje priloga za objavljivanje

Kakobismo naš web portal učinili još sadržajnijim, kvalitetnijim i korisnijim, kreirali smo e-mail formu za slanje vaših priloga, radova i svega onoga što želite podijeliti sa svojim kolegama. Ukoliko imate takvih radova, možete nam ih poslati direktno sa našeg portala, koristeći ovu e-mail formu.

RSS distribucija