Prati nas i na Facebooku!

Ko je sa nama trenutno

Gostiju online: 7

Statistika site-a

Korisnika: 12
Sadržaja: 1278
Linkova: 6
Posjeta: 5234185
Informacija za vanredne studente - Pedagoska statistika 2 Ispis E-mail
Merima Zukić   
Srijeda, 11 Maj 2016

Informirajuse vanredni studenti da je termin predaje seminarskih radova iz kolegija Pedagoska statistika 2 u subotu (14.05.) u 10h, (kabinet 105).
 
Vanrednim studentima - susreti s mr.sc. Sandrom Bjelan Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Ponedjeljak, 09 Maj 2016

OBAVJEŠTENJE

Obavještavajuse vanredni studenti da će se kolokviji i predaja zadataka u radnu subotu, 14.05.2016. odrĹľati prema oglašenom rasporedu nastave za vanredne studente kako slijedi:

Savremene koncepcije uÄŤenja i pouÄŤavanja u nastavi od 09,00 do 10,00
Didaktika 2 od 10,00 do 11,00
Intraobiteljska dinamika od 13,00 do 14,00


                                                                                Iz Odsjeka
 
Vanrednim studentima - Specijalna pedagogija 2 Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Ponedjeljak, 09 Maj 2016

OBAVJEŠTENJE

Obavještavajuse vanredni studenti III godine da će se prezentacije studenata iz Specijalne pedagogije 2 realizirati u subotu, 14.05.2016. u terminu od 11,00 do 13,00 (sala 121).

                                                                        Iz Odsjeka
 
Informacija o odrzavanju vjezbi iz Pedagoske statistike 2 Ispis E-mail
Merima Zukić   
Petak, 06 Maj 2016
Obavjestavajuse studenti koji vjezbe iz kolegija Pedagoska statistika 2 slusaju u terminu utorkom u 17H da se vjezbe u narednoj sedmici nece odrzati u tom teminu. Vjezbe ce biti nadoknadjene u petak 13.05. u za to predvidjenom terminu po rasporedu.
 
Obavještenje studentima III godine - Didaktika 2 Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Petak, 22 April 2016
style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal" class="MsoNormal">UNIVERZITET U SARAJEVU

FILOZOFSKI FAKULTET

ODSJEK ZA PEDAGOGIJU

 

 

OBAVJEŠTENJE STUDENTIMA III GODINE I CIKLUSA

 

 

Obavještavaju se studenti III godine I ciklusa studija da će posjeta Srednjoj školi metalskih zanimanja u Sarajevu, u okviru nastavnog predmeta Didaktika 2,

biti realizirana u ÄŤetvrtak, 28.04.2016.

 

Vrijeme susreta studenata s predmetnom asistenticom na platou ispred škole (preko puta Zemaljskog muzeja) je u 14,00h.

Budući da se školski hol zakljuÄŤava, naknadni ulasci neće biti mogući.

 

Posjeta školi je obavezna aktivnost predviÄ‘ena i najavljena na poÄŤetku semestra, a izostanak neće biti moguće nadoknaditi zamjenskom aktivnošÄ‡u.

Studenti su obavezni napisati izvještaj o posjeti školi i isti predati na vjeĹľbama

u ÄŤetvrtak, 12.05.2016.

 

 

Za dodatna pitanja, budite slobodni kontaktirati predmetnu asistenticu.  

 

   

  

 

                         Sarajevo, 22.04.2016.                                                       Iz Odsjeka

 
Raspored prakse u okviru Specijalne pedagogije 2 Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Subota, 09 April 2016

OBAVJEŠTENJE

Obavještavajuse studenti da raspored prakse u okviru nastavnog predmeta Specijalna pedagogija 2 mogu pronaći na Oglasnoj ploÄŤi ili preuzeti ovdje.

Posebno skrećem paĹľnju na ÄŤitanje napomena u dokumentu i provjeravanje smjene za naredni dolazak u školu (posebno tamo gdje uÄŤenici mijenjaju smjene svake sedmice).

Za sva pitanja i nejasnoće, stojim na raspolaganju.


Iz Odsjeka
 
Specijalna pedagogija 2 - obavještenje o nastavi u sedmici od 15.02. do 19.02. Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Ponedjeljak, 15 Februar 2016

OBAVJEŠTENJE

Obavještavajuse studenti da će se uvodni sat iz nastavnog predmeta Specijalna pedagogija 2 i upis ocjena iz Specijalne pedagogije 1 biti održani u srijedu, 17.02.2016. u 12,00 (sala 98).


                                              Iz Odsjeka

 
Prvi susret u ljetnom semestru- Pedagoška statistika 2 Ispis E-mail
Merima Zukić   
Subota, 13 Februar 2016
Obavještavajuse studenti da je prvi susret iz kolegija Pedagoška statistika 2 za obe grupe, ponedjeljak 15.02. u 16H.
 
Obavještenje studentima III grupe I godine studija Ispis E-mail
Sandra Bjelan   
Srijeda, 21 Oktobar 2015
OBAVJEŠTENJE

Obavještavajuse studenti III grupe I godine studija da u četvrtak, 22.10.2015. vježbe iz Osnova obiteljske pedagogije neće biti realizirane.

Nadoknada istih bit će dogovorena naknadno sa studentima.

Hvala za razumijevanje.


                                                                     Iz Odsjeka
 
Specijalna pedagogija 2 (za vanredne studente) Ispis E-mail
Erna Ćatović   
Utorak, 12 Maj 2015

Filozofskifakultet

Odsjek za pedagogiju

Predmet: Specijalna pedagogija 2

OBAVIJEST VANREDNIM STUDENTIMA TREĆE GODINE

U subotu, 16.05.2015. godine, u 10:00 h (kabinet 98 ili 121) će biti održana nastava iz Specijalne pedagogije 2 - prezentiranje izvještaja o radu sa djecom sa posebnim potrebama.

 

 Iz Odsjeka

 
Specijalna pedagogija 2 - praksa Ispis E-mail
Erna Ćatović   
Petak, 20 Februar 2015

 JU OSNOVNA ŠKOLA „KOVAČIĆI“ SARAJEVO

 

 

SPISAK STUDENATA I DATUMI ZA PRAKSU U INKLUZIVNIM ODJELJENJIMA

U LJETNOM SEMESTRU U AKADEMSKOJ 2014/15. GODINI

 

 

RB

PREZIME I IME/ RAZR i ODJELJ

DATUMI I VRIJEME RADA-PRAKSE U ŠKOLI

1.      

ALJIČEVIĆ Azra

I-1

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

22.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

12:20-15_05

2.      

AVDIĆ Medina
I-1

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

19.05.2015.

12:20-15:05

29.05.2015.

08:00-10:25

3.      

BAJIĆ Ajla

I-1

03.03.2015

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

12:20-15:05

4.      

BAJRIĆ Amina

I-1

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

08:00-10:25

12.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

08:00-10:25

5.      

BALOVIĆ Emina

I-2

24.02.2015.

12:20-15:05

24.03.2015.

12:20-15:05

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

6.      

BEGIĆ Aida

I-2

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

19.05.2015.

12:20-15:05

29.05.2015.

08:00-10:25

7.      

BEVRNJA Elma

I-2

03.03.2015

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

12:20-15:05

8.      

ČEHAJIĆ Delila

I-2

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

08:00-10:25

12.05.2015.

08:00-10:35

26.05.2015.

08:00-10:25

9.      

ČEPALO Mirsad

V-1

24.02.2015.

12:20-15:05

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

22.05.2015.

12:20-15:05

10.  

ĆATIĆ Marizela

V-1

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

05.05.2015.

12:20-15:05

29.05.2015.

08:00-12:25

11.  

ĐIPA Amina

V-1

03.03.2015

08:00-10:25

24.03.2015.

12:20-15:05

31.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

12.  

ĐURIĆ Sara

V-1

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

08:00-10:25

12.05.2015.

08:00-10:35

26.05.2015.

08:00-10:25

13.  

FERIZOVIĆ Dženita Emina

V-2

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

19.05.2015.

12:20-15:05

29.05.2015.

08:00-10:25

14.  

GARIBOVIĆ Aldijana

V-2

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

22.05.2015.

12:20-15:05

26.05.2015.

08:00-10:25

15.  

HADŽIKADUNIĆ Uma

III-2

24.02.2015.

12:20-15:05

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

29.05.2015.

08:00-10:25

16.  

NUHANOVIĆ Edisa

III-2

24.02.2015.

12:20-15:05

14.04.2015.

08:00-10:25

28.04.2015.

08:00-10:25

15.05.2015.

08:00-10:25

29.05.2015.

08:00-10:25

17.  

HALILOVIĆ Amra

V-2

03.03.2015

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-09:35

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

12:20-15:05

18.  

HALILOVIĆ Mirela

V-2

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

08:00-10:25

29.05.2015.

08:00-10:25

19.  

HALKIĆ Alma

II-1

24.02.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

08:00-10:25

12.05.2015.

12:20-15:05

20.  

HODŽIĆ Hana

II-1

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

12:20-15:05

03.04.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

12:20-15:05

05.05.2015.

08:00-10:25

21.  

HUSKIĆ Amela

II-2

24.02.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

12:20-15:05

15.05.2015.

12:20-15:05

19.05.2015.

08:00-10:25

22.  

HRGOVIĆ Ivana

II-2

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

12:20-15:05

03.04.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

08:00-10:25

23.  

IDRIZOVIĆ Amina

II-3

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015

12:20-15:05

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

12:20-15:05

21.04.2015.

12:20-15:05

24.  

JAKIĆ Bernarda

II-3

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

12:20-15:05

25.  

JAŠAREVIĆ Adela

IV-1

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015

12:20-15:05

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

12:20-15:05

21.04.2015.

12:20-15:05

26.  

JEGIĆ Aida

IV-1

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

12:20-15:05

27.  

JURKIĆ Ivana

IV-3

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015

12:20-15:05

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

12:20-15:05

21.04.2015.

12:20-15:05

28.  

KERLA Azra

IV-3

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

12:20-15:05

24.04.2015.

12:20-15:05

29.  

KLIMENTIĆ Amela
VI-1

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

30.  

KOLAK Ana

VI-1

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

31.  

KOVAČEVIĆ Fatima

VI-2

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

32.  

MUHAREMOVIĆ Hanka

VI-2

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

33.  

MUHIBIĆ Adela

VII1-1

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

34.  

MUHIBIĆ Sedina

VIII-1

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

35.  

MEHINAGIĆ Indira

IX-1

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

36.  

MUMINOVIĆ Amra

IX-1

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

37.  

MUŠIJA Fatima

IX-2

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

38.  

NEZIR Edina

IX-2

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

39.  

NUKIĆ Ferida

IX-3

24.02.2015.

08:00-10:25

03.03.2015.

08:00-10:25

27.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

14.04.2015.

08:00-10:25

40.  

PARIĆ Arijana

IX-3

27.02.2015.

08:00-10:25

06.03.2015.

08:00-10:25

24.03.2015.

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

17.04.2015.

08:00-10:25

41.  

RAHMANOVIĆ Merima

III-2

03.03.2015

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

12:20-15:05

42.  

TURSUNOVIĆ Muamera

III-2

03.03.2015

08:00-10:25

31.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

12:20-15:05

22.05.2015.

12:20-15:05

43.  

SMAJOVIĆ Amina

III-2

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

 05.05.2015.

12:20-15:05

19.05.2015.

12:20-15:05

44.  

SMAJOVIĆ Azra

III-2

27.02.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

12:20-15:05

17.04.2015.

08:00-10:25

 05.05.2015.

12:20-15:05

19.05.2015.

12:20-15:05

45.  

ŠAKIĆ Nejla

II-1

03.03.2015.

12:20-15:05

27.03.2015.

08:00-10:25

21.04.2015.

12:20-15.05

19.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

08:00-10:25

46.  

ŠIKALO Šejla

II-2

03.03.2015

12:20-15:05

27.03.2015.

08:00-10:25

08.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

12:20-15:05

29.05.2015.

08:00-10:25

47.  

ŠIMIĆ Monika

III-2

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

12:20-15:05

12.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

08:00-10:25

48.  

TREBINJAC Arnela

III-2

06.03.2015.

08:00-10:25

03.04.2015.

08:00-10:25

24.04.2015.

12:20-15:05

12.05.2015.

08:00-10:25

26.05.2015.

08:00-10:25

 

 

 

Iz Odsjeka

 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 1 - 15 od 79

RSS distribucija